"Medycyna dokonała ogromnego postępu, który zwiększa Twoje szanse w dotarciu na szczyt. Im więcej dowiesz się o wyzwaniu które Cię czeka, tym lepiej możesz się do niego przygotować."

"W walce z rakiem
Twoim trenerem jest lekarz,
taktyką – wiedza o chorobie,
siłą – wsparcie innych ludzi."

Strona internetowa www.heryzonty.pl ma charakter informacyjno-edukacyjny. Jej redaktorzy dołożyli wszelkich starań, aby zamieszczone informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie mogą jednak zagwarantować ich aktualności, dokładności oraz kompletności i nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z treści zawartych na niej. Żadna informacja zamieszczona na www.heryzonty.pl nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Strona www.heryzonty.pl zawiera linki do innych stron www, które oferowane są jedynie w celu informacyjnym. Redaktorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za treść lub funkcjonowanie tych stron. Podobnie jak większość serwisów internetowych, monitorujemy ilość odwiedzin. W tym procesie nie są uzyskiwane żadne dane umożliwiające personalną identyfikację odwiedzającego serwis. Właściciel serwisu zbiera informacje o liczbie osób odwiedzających serwis, daną stronę oraz informacje o pochodzeniu domeny podmiotu dostarczającego usługi internetowe użytkownikowi serwisu. Dane te pomagają nam w lepszym poznaniu zainteresowań naszych użytkowników.
Informacje zamieszczane na stronie www.heryzonty.pl nie są równoznaczne z udzieleniem porady lekarskiej. Należy zawsze skonsultować się z lekarzem w celu pozyskania dalszych informacji.

Właścicielem majątkowych praw autorskich do strony internetowej www.heryzonty.pl jest:
Roche Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39b
02-672 Warszawa
tel.: +48 22 345 18 88
fax.: +48 22 345 18 74
e-mail: pl.kontakt@roche.com
KRS: 0000118292
NIP: 522-001-44-61
Kapitał zakładowy: 25.000.000 zł

Administratorem strony internetowej www.heryzonty.pl jest: BrandLab Sp. z o.o.